REKRUTACJA

Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na jakość naszego szkolenia. Treningi judo podzielone są na grupy wiekowe o stopniowanym poziomie doświadczenia. Na zajęcia judo przyjmujemy dzieci, młodzież i dorosłych wg wieku i poziomu zaawansowania (zgodnie z poniższą listą). Ze względów szkoleniowych dzieci przyjmujemy tylko w podanych okresach. W wyjątkowych sytuacjach trener może przyjąć dziecko w innym terminie.

UWAGA! Zanim wypełnisz formularz, przeczytaj wymogi naboru do danej grupy. O przyjęciu do klubu decyduje data zgłoszenia (w przypadku dużej liczby zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia testów sprawności fizycznej). W rubryce INFORMACJE DODATKOWE należy wpisać czy dziecko uprawiało wcześniej sport w tym judo oraz podać staż. Ostateczną decyzję o przynależności do danej grupy podejmuje trener po ocenie sprawności dziecka.

FUNNY JUDO 1 NABÓR OTWARTY Grupa przedszkolna młodsza (U-4). Dzieci w wieku od 3* do 4 lat (roczniki 2020). Zapisy trwają cały rok. *3-latki kwalifikujemy na dany poziom po ukończeniu 3 r.ż. oraz ocenie sprawności dziecka. Ilość miejsc ograniczona (max. 15 osób w grupie). Zapytaj o szczegóły.


FUNNY JUDO 2/2A
NABÓR OTWARTY - Grupa przedszkolna średnia (U-5). Dzieci w wieku 4/5 lat* (roczniki 2019/18). Zapisy trwają cały rok.
*5-latki kwalifikujemy na ten poziom po ocenie sprawności dziecka lub po zgłoszeniu w trakcie sezonu dla grupy KIDS. Ilość miejsc ograniczona (max. 20 osób w grupie). Zapytaj o szczegóły.JUDO KIDS A-B NABÓR ZAMKNIĘTY - Grupa przedszkolna starsza (U-7). Dzieci w wieku od 5 do 6/7 lat* (roczniki 2018-17/16). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub do wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową).
* 7-latki kwalifikujemy na ten poziom po ocenie sprawności dziecka.  Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.


JUNIOR Start! A-B NABÓR ZAMKNIĘTY - Grupa sportowa początkująca (U-13). Dzieci w wieku od 7* do 12 lat (roczniki 2016-2011). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową).
* 7-latki kwalifikujemy na ten poziom po ocenie sprawności dziecka.
* Ilość miejsc ograniczona.

JUNIOR 1
NABÓR OTWARTY

Grupa sportowa młodsza. Zawodnicy posiadający minimum jeden rok stażu sportowego oraz stopień 6 kyu w wieku od 8 do 9 lat (roczniki 2014-2012). Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. * Ilość miejsc ograniczona.


JUNIOR 2
NABÓR OTWARTY

Grupa sportowa średnia. Zawodnicy posiadający minimum dwa lata stażu sportowego oraz stopień 5,5 kyu w wieku od 9 do 10 lat (roczniki 2013-2012). Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. * Ilość miejsc ograniczona.


JUNIOR 3 NABÓR OTWARTY

Grupa sportowa średnia (starsza). Zawodnicy posiadający minimum trzy lata stażu sportowego oraz stopień kyu w wieku od 9 do 12 lat (roczniki 2012-2010). Zapisy przyjmujemy cały rok. * Ilość miejsc ograniczona.


JUNIOR 4 NABÓR OTWARTY

Grupa zaawansowana. Zawodnicy posiadający minimum trzy lata stażu sportowego oraz stopień 4,5 kyu w wieku od 12 do 21 lat (roczniki 2010-2001). Zapisy przyjmujemy cały rok. * Ilość miejsc ograniczona.

Zapytaj o szczegóły. Do grupy sportowych przyjmujemy dzieci/młodzież uprawiające wcześniej judo w innych klubach. W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegółyMASTERS NABÓR OTWARTY

Grupa amatorska oraz weteran. Dorośli od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak również byłych zawodników judo. Zapytaj o szczegóły.


CR (CROSS)
NABÓR OTWARTY (REZERWACJE MIEJSC)

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Dorośli od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.FIT MAMA
NABÓR OTWARTY (REZERWACJE MIEJSC)

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Kobiety od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.
SHANTI YOGA NABÓR OTWARTY

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Kobiety od 14 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

AKTYWNY SENIOR NABÓR OTWARTY

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Dorośli (kobiety + mężczyźni) od 60 / 50 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

SPORTOWE URODZINY (REZERWACJE TERMINÓW)

W chwili obecnej rezerwacji dokonujemy tylko w soboty w godzinach 16:00-18:00 (inne godziny do ustalenia). Czas trwania imprezy to 120 min. W celu rezerwacji terminu należy przesłać na nasz e-mail FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (POBIERZ) przy liczebności grupy od 8 do 16 osób (w wieku od 4 do 12 lat). Rezerwacje przyjmujemy cały rok. Adres poczty do rezerwacji urodzin: gwardia.tychy@gmail.com z dopiskiem w tytule SPORT B-DAY

Go to top