REKRUTACJA

Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na jakość naszego szkolenia. Treningi judo podzielone są na grupy wiekowe o stopniowanym poziomie doświadczenia. Na zajęcia judo przyjmujemy dzieci, młodzież i dorosłych wg wieku i poziomu zaawansowania (zgodnie z poniższą listą). Ze względów szkoleniowych dzieci przyjmujemy tylko w podanych okresach. W wyjątkowych sytuacjach trener może przyjąć dziecko w innym terminie.

UWAGA! Zanim wypełnisz formularz, przeczytaj wymogi naboru do danej grupy. O przyjęciu do klubu decyduje data zgłoszenia (w przypadku dużej liczby zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia testów sprawności fizycznej). W rubryce INFORMACJE DODATKOWE należy wpisać czy dziecko uprawiało wcześniej sport w tym judo oraz podać staż. Ostateczną decyzję o przynależności do danej grupy podejmuje trener po ocenie sprawności dziecka.

FUNNY JUDO 1 NABÓR OTWARTY (max. 15 os.)Grupa przedszkolna młodsza (U-4). Dzieci w wieku 3/4 lat* (rocznik 2021). Zapisy trwają cały rok. *3-latki kwalifikujemy na dany poziom po ukończeniu 3 r.ż. oraz ocenie sprawności dziecka. Ilość miejsc ograniczona (max. 15 osób w grupie). Zajęcia prowadzimy w jednej grupie.


FUNNY JUDO 2/2A
NABÓR OTWARTY (max. 40 os.) - Grupa przedszkolna średnia (U-5). Dzieci w wieku 4/5 lat* (rocznik 2020). Zapisy trwają cały rok.
*5-latki kwalifikujemy na ten poziom po ocenie sprawności dziecka lub po zgłoszeniu w trakcie sezonu dla grupy KIDS. Prowadzimy dwie grupy po 20 osób. Ilość miejsc ograniczona (max. 20 osób w grupie). Zajęcia prowadzimy w dwóch grupach.

KIDS A-B NABÓR OTWARTY - Grupa przedszkolna starsza (U-7). Dzieci w wieku od 5 - 6/7 lat* (roczniki 2019/2018). Zapisy na ten poziom przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub do wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową).
* 7-latki kwalifikujemy na ten poziom po ocenie sprawności dziecka.  Ilość miejsc ograniczona (max. 30 osób w grupie). Zajęcia prowadzimy w dwóch grupach.


JUNIOR Start! A-B NABÓR OTWARTY - Grupa sportowa początkująca (U9 / U-13). Dzieci w wieku od 7* do 12 lat (roczniki 2017-2012). Zapisy na ten poziom przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową).
* 7-latki kwalifikujemy na ten poziom po ocenie sprawności dziecka.
Ilość miejsc ograniczona (max. 30 osób w grupie). Zajęcia prowadzimy w dwóch grupach.


JUNIOR
1/2/3/4 NABÓR OTWARTY

Grupy sportowe. Zawodnicy posiadający minimum jeden rok stażu sportowego oraz wg posiadanego stażu / stopnia sportowego judo. Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. Do grupy sportowych przyjmujemy dzieci/młodzież uprawiające wcześniej judo w innych klubach. W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. * Zapytaj o szczegóły.MASTERS NABÓR OTWARTY

Grupa amatorska oraz weteran. Dorośli od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak również byłych zawodników judo. Zapytaj o szczegóły.


CR (CROSS)
NABÓR OTWARTY (REZERWACJE MIEJSC)

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Dorośli od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

FIT MAMA NABÓR OTWARTY (REZERWACJE MIEJSC)

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Kobiety od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

AKTYWNY SENIOR NABÓR OTWARTY

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Dorośli (kobiety + mężczyźni) od 60 / 50 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

SPORTOWE URODZINY (REZERWACJE TERMINÓW)

W chwili obecnej rezerwacji dokonujemy tylko w soboty w godzinach 16:00-18:00 (inne godziny do ustalenia). Czas trwania imprezy to 120 min. W celu rezerwacji terminu należy przesłać na nasz e-mail FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (POBIERZ) przy liczebności grupy od 8 do 16 osób (w wieku od 4 do 12 lat). Rezerwacje przyjmujemy cały rok. Adres poczty do rezerwacji urodzin: gwardia.tychy@gmail.com z dopiskiem w tytule SPORT B-DAY

Go to top