BIULETYN 5.06.23

04/06/2023, 13:56

BIULETYN 5.06.23
Prosimy o zapoznanie z najważniejszymi informacjami na zakończenie sezonu:

✅ W dniach 8-9.06 zajęcia w Klubie są odwołane dla wszystkich grup szkoleniowych.
✅ Egzamin na stopień 6 kyu (biały pas) dla grup JUNIOR START A-B odbędzie się w dniu 17.06.23 w g. 9.00-12.00. Egzamin jest płatny 40 zł/os w dniu sprawdzianu (gotówką).
✅ W dniu 18.06.23 od g. 15.00 zapraszamy na piknik rodzinny, który tym razem odbędzie się na terenie ogrodu parafialnego przy kościele ewangelickim ul. Burschego 20 (poniżej LIDL i NETTO oś. B). Na piknik nie organizujemy zbiórki pieniędzy - tym razem prosimy wszystkich zainteresowanych o zaopatrzenie się samodzielne. Na 1 osobę prosimy o przygotowanie następujących produktów:
- 1 pierś kurczaka (marynowana np. w marynacie miodowo-musztardowej z ziołami lub innej)
- 1 kiełbaska
- 1/4 chleba lub 2 bułki
- 1,5 L wody, soku, napoju
Opcjonalnie: sałatka warzywna, ciasto (bardzo mile widziane), przekąski.
Na miejscu będzie duży grill na którym będziemy przyrządzać mięso, na stołach rozłożymy pozostałe przekąski i napoje. Ogród parafialny pomieści do 150 osób więc piknik powinien być jak latach poprzednich.
✅ Zajęcia pokazowe - w dniach 19-20.06 w klubie odbędą się zajęcia z udziałem rodziców na poziomach:
- Funny Judo 1
- Funny Judo 2/2a
- KIDS A-B
- JUNIOR Start! A-B
- JUNIOR 1/2/3
W tych dniach zapraszamy rodziców na matę aby zobaczyć efekty szkolenia na poszczególnych poziomach. Zostaną również omówione zasady awansu na wyższe poziomy oraz sprawy indywidualne. Godziny zajęć pokazowych nie ulegają zmianie (zgodnie z grafikiem).
✅ Informujemy, iż w dniu 21.06 w godzinach 17.30-19.30 na hali głównej (Wejchertów 20) odbędzie się sprawdzian umiejętności dla dzieci na poziomie KIDS (obie grupy A+B) w celu oceny sprawności dzieci oraz przydziału osób zakwalifikowanych na poziom JUNIOR Start! Sprawdzian przeprowadzi trener Andrzej Borowiec. Prosimy o udział wszystkie dzieci.  Dzieci na poziomach Funny Judo 1 + 2/2A automatycznie przechodzą na wyższe poziomy zgodnie z rocznikami.
✅ W dniu 21.06 na hali głównej w godzinach 16.00-17.30 obędą się zajęcia połączone dla grup JUNIOR 1-2-3. Trening grupy JUNIOR 4 zostaje odwołany.
✅ Sezon szkoleniowy kończymy w dn. 23.06.23 - przypominamy, iż w okresie wakacyjnym zajęcia nie odbywają się (poza ewentualnymi treningami dla dorosłych FIT MAMA & CROSS). W okresie 26-30.06 klub będzie nieczynny. W okresie wakacyjnym składki członkowskie nie obowiązują (poza ew. opłatami dla osób z grup dla dorosłych). Osoby zrzeszone w klubie nie muszą wypełniać nowych deklaracji na nowy sezon.
✅ W okresie wakacyjnym zaplanowane są 2 turnusy bezpłatnych półkolonii finansowanych z budżetu obywatelskiego miasta Tychy. Rekrutacja zostanie przeprowadzona w m-cu czerwcu o czym poinformujemy w osobnej informacji.
✅ Zawodnicy wyjeżdżający na zgrupowanie szkoleniowe do Cetniewa otrzymają via e-mail wytyczne, umowę oraz komplet dokumentów związanych z wyjazdem. Informujemy, iż wyjazd będzie organizowany pociągiem.

Pozdrawiamy
Zespół K.S. Gwardia Tychy
Go to top